Hakkımızda

Hakkımızda


LED görüntü teknolojileri sektöründe 11 yılık deneyime sahip olan Dijiled, bünyesinde kreatif, organizasyon, medya planlama ve PR şirketleri olan Medya Yönetim Grubu ile 2013 yılında ortak bir karar alarak Türkiye’nin ilk yerli LED ekran fabrikası olan TAGLIG’i kurdu.

Bu yeni dönemde Dijiled, Medya Yönetim Grubu’nun iletişim birikimini ve kısa zamanda sektöre damgasını vuran TAGLIG’in teknoloji gücünü yanına alarak geliştirdiği projelerin üretim, uygulama ve servis süreçlerini kontrol altına alarak sektöre yeni bir standart getirdi.

Dijiled, sektörün global trendlerini yakından takip ederken, yerli üretim deneyiminden aldığı güç ve dünyanın önde gelen LED ekran markalarıyla geliştirdiği üretim ve uygulama iş birliktelikleriyle yoluna devam ediyor.

Geliştirdiği her projenin asıl hedefinin, sürdürülebilir iletişim ve uyguladığı her ürünün bir iletişim mecrası olduğu bilinciyle çözüm sunan Dijiled, iş ortaklarıyla “Hızlı tüketilip atıllaşan değil, uzun ömürlü ve fayda sağlayan teknoloji” paydasında buluşuyor.

LED EKRAN ÇÖZÜMLERİ